T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

GENEL MÜDÜRÜMÜZ RİZE'DE

Yayın Tarihi : 22.10.2021

Genel Müdürümüz İsmail Üzmez Rize korunan alanlarında incelemelerde bulunmak üzere bir program gerçekleştirdi. Korunan alan incelemelerine Kaçkar Dağları Milli Parkı Kavrun Yaylası'ndan başlayan Genel Müdür İsmail Üzmez'e 12. Bölge Müdürü Cüneyt Aloğlu ve bölge müdürlüğü çalışanları eşlik etti.

Kaçkar Dağları Milli Park'ında yapılan yatırımlar ve alan hakkında yetkililerden bilgi alan İsmail Üzmez'in ziyareti sırasında alanda Çengel Boynuzlu Dağ Keçileri de gözlemlendi.

Genel Müdürümüz İsmail Üzmez ve beraberindeki heyet daha sonra Fırtına Vadisi Ziyaretçi Merkezi ve DKMP Ardeşen Şefliği'ni ziyaret etti.

Ziyaretin ardından 12. Bölge Müdürlüğü binasında bölge müdürü ve teknik ekipten bölge yatırımları hakkında detaylı bilgi alan Genel Müdür Üzmez, daha sonra Handüzü Tabiat Parkı'na çıkarak burada da incelemelerde bulundu. Oradan da sırasıyla Çağrankaya Yaylası ve Ovit Yaylası'nı ziyaret eden Üzmez, bölge müdürlüğü yetkililerine yürütülen işlerle ilgili gerekli talimatları vererek alandan ayrıldı.

RİZEEKİM21-2.jpg

RİZEEKİM21-3.jpg

RİZEEKİM21-4.jpg