T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

DOKKAF '22' DE YERİMİZİ ALDIK...

Yayın Tarihi : 9.03.2022

​Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Koordinatörlüğünde, Karadeniz Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde, bölgemizdeki 7 üniversitenin paydaşlığında "3. Doğu Karadeniz Kariyer Fuarı (DOKKAF)" 4-5 Mart 2022 tarihlerinde Şenol GÜNEŞ Spor Kompleksi Medical Park Stadyumunda gerçekleştirilmiştir. 

dd.jpg

Fuar alanında açtığımız standımızı Orman Mühendisleri Odası Genel Başkanı Hasan TÜRKYILMAZ, Trabzon Orman Bölge Müdürü Emin YILMAZ, Fidanlık Müdürü Savaş AYVAZ, OMO Doğu Karadeniz Şube Başkanı Faruk AKSU ve Sena Ormancılık büro sahibi Osman EROĞLU  ziyaret etti.Ziyarette Bölge Müdürümüz Cüneyt ALOĞLU, Bölge Müdür Yardımcımız Miktat ÖZYANIK, Milli Parklar Şube Müdürümüz Ayşenur Yaşar ŞAVŞATLI ve Trabzon Şube Müdürümüz Akif ÜMÜZER hazır bulundu.

ss.jpg

DOKKAF kapsamında düzenlenmiş olan etkinliğe katılan öğrenciler, mezunlar ve diğer katılımcılar DKMP 12. Bölge Müdürlüğümüz ve Trabzon Şube Müdürlüğümüz çalışmaları hakkında bilgilendirildi.

aa.jpg

Şube Müdürlüğümüz faaliyet alanı içerisinde bulunan korunan alanlarımızdaki tesisler, işletilmesi ve korunmasına yönelik yapmakta olduğumuz çalışmalar; biyolojik çeşitliliğin korunması kapsamında flora ve fauna izleme çalışmaları, yaban hayatının mevcut durumunun ortaya koyulması, av yaban hayatı kaynaklarımızın korunması ve geliştirilmesi yönünde yapmakta olduğumuz çalışmalar hakkında bilgilendirme yapıldı.